Skaitmeninės fotografijos paslaugos
Fotopaslaugos.lt

Vestuvių ir kitų šeimos švenčių fotografavimas

 
FotoPaslaugos.lt - Komercinė fotografija
FotoPaslaugos.lt - vestuvių fotografavimo paslaugos

Apie mus

Jau nuo 2005 metų esame įkūrę savo fotografijos studiją Mažeikiuose, Algirdo g. 2. Pradžioje buvo teikiamos paprastos paslaugos: foto juostelių ryškinimas ir nuotraukų spausdinimas iš foto juostelių. Bėgant metams pradėjome teikti gerokai daugiau paslaugų.

Atsiradus poreikiui pradėjome spausdinti nuotraukas iš įvairių skaitmeninių laikmenų: kompaktinių diskų, atminties kortelių, USB atmintukų, mobiliųjų telefonų ir, žinoma, spausdiname nuotraukas jas tiesiogiai atsiuntus mums elektroniniu paštu.

Verslo atstovams pasiūlėme komercinės fotografijos paslaugas: automobilių fotografavimą pardavimui internete, įvairių prekių fotografavimą, kurių fotografijos naudojamos įvairiais tikslais.

Taip pat teikiame ir asmeninės fotografijos paslaugas: tai tiesiog gali būti jūsų nuotrauka atminimui, tai gali būti jūsų šeimos nuotraukos studijoje. Žinoma, tai gali būti jūsų šeimos švenčių nuotraukos: vestuvių fotografavimas, krikštynų fotografavimas, jubiliejų fotografavimas, mokyklos renginių fotografavimas, išleistuvių fotografavimas ir visų kitų jūsų įsimintinių švenčių fotografavimas.

O kad pasenusi nuotrauka įgautų naują alsavimą naujam gyvenimui, kviečiame pasinaudoti fotografijų restauravimo paslaugomis. O jei reikia nuotraukų įvairiems dokumentams, tai taip pat kviečiame apsilankyti mūsų studijoje, Algirdo g. 2, Mažeikiuose.

©Fotografas Arūnas Gabalis, 2005 - 2018 | Autorinės teisės | Mūsų draugai
Web sprendimas: ATO.lt design | Internetinių svetainių kūrimas
Susisiekite su mumis telefonu: +370 610 41255
Susisiekite su mumis el. paštu: info@fotopaslaugos.lt
Užsukite pas mus adresu: Algirdo g. 2, Mažeikiai